رهبر عشق | www.Molay.ir

خامنه ای دات آی آر

کینه کهنه

رهبرعشق-شهادت امام علی
افرادی هستند میگویند دشمن تراشی نکنید،حرف هایی نزنید که به آمریکایی ها بر بخورد.به فکر رفع کدورت ها و دشمنی های ظالمانه شیطان هستند.میخواهند روابط را دوستانه کنند.از آن موقعی که یادم می آید اینها بودند و هنوز هم هستند.
چقدر ساده لوحانه و ساده انگارانه مسائل را مینگرند،به قول حضرت آقا فکر کرده اند که میشود با صحبت این اختلافات را حل کرد و آنها را در رودربایستی گذاشت.آخر مگر میشود کینه کهنه را در رودربایستی گذاشت؟
خیلی ساده انگارانه است که فکر کنیم دشمنی ِ دشمن،کینه ورزی ِ کینه ،به خاطر مسئله هسته ای و عدم اعتماد در این زمینه است.بحث اینجاست که ما داعیه پرچم ولایت اباعبدالله را داریم،ما برپا کننده حکومت شیعه امیرالمومنین هستیم.همان کینه و ظلمی که آن روز اجازه ی ورود اندیشه و تفکر امام معصوم که احیا کننده حکومت خداست و تعالی بخش انسان است را به عرصه حکومت داری نداد و غاصبانه بر مسند حکومت اسلامی نشست و امام را مجالی نداد،همان ها هستند که امروز میبینند حکومتی برپا شده،سی و چند سالی است پرچم ولایت و پرچم سبز امامت را بلند کرده و داعیه زمینه سازی حکومت آخرین نور ولایت،حضرت مهدی (عج) را دارد.حکومتی که پایان دهنده همه شیاطین و ظالمان عالم است.حکومت صالحان و مظلومان عالم است.حکومت مطلق خداست.
اینها جنگشان،ظلمشان،تحریمشان،کینه شان بر سر هسته ای شدن ایران نیست،همه این دعوا ها بر سر ایدئولوژی است که ما تعیین میکنیم،بر سر داعیه ایست که ما داریم.بر سر ولایتی است که ایرانی به پایش ایستاده است.وقتی تاریخ را میخوانم،میبینم شباهتی است بین آن ظلم و این ظلم،کینه همان کینه کهنه خودمان است.
اصل وجود و هویت جمهوری اسلامی دشمن تراشی می کند.اصل اینکه یک پرچمی به نام اسلام بلند بشود؛ملتی با شعار معنویت در دنیا اعلام وجود بکند و اعلام هویت بکند؛خود این جلب دشمنی می کند.دشمن تراشی بیشتر از این ما نکردیم،شما وقتی داعیه ی یک حکومت معنوی و دینی دارید؛وقتی می گویید مردم سالاری دینی یا مردم سالاری اسلامی،این خودش اول دعوا است.

پ ن :
کینه ورز ... داخلی و خارجی ندارد،صد البته که داخلی اش خطرناک تر است،همان طور که فرق علی (ع) را داخلی شکافت،ضربه آخر را داخلی زد،همان که مسلمان بود و پینه پیشانی اش را به رخ میکشید.هنوز زخمی که "زدی"،بهتر بگویم،زخم هایی که "زدید" جسم و روحم را آزار میدهد.منتظرم،منتظر روزی که میآید و ما ...
به قول دکتر عباسی،ما آستین پیراهنمان همیشه بالاست ...

د ن:
دلم هوای زیارت کرده است;
سلام آقا،سلام به آقای مهربانی ها،این روزها شیر جواب دل شکافته ام را نمیدهد.
زینبت 
بند بند دلش پاره شد وقتی فرق شکافته ی تو را دید;
باز هم امان از دل زینب ...

وب رهبر عشق

بسم الله الرحمن الرحیم

کارمان شاید این باشد که خوب ببینیم و دیدن کار هر چشمی نیست.

چشمی که عادت دارد به زمین،بالاتر از زمین را نمیتواند ببیند،درون زمین گم میشود.

چشم باید اسیر نباشد تا نافذ شود

نافذ که شد بصیر شده است.

بصیر که باشی میشوی راه و همه با تو پیدا میکنند او را.

اینجا که هستی،مهمان اندیشه منی

از نگاه من می بینی ...

از گـوش من می شـنوی ...

عاشــقانه  ایســت  برای  معشــوق.

هر شخصی برای خود دیدگاهی دارد

طرز تفکری دارد ...

من به سبک چشمانی که می بیند

می اندیشم.

شما هم اگر نظر و دیدگاهی دارید،مشتاقانه پذیرا هستم.اما نظرات نمایش داده نخواهد شد.

معشوق ما گر از این کوچه بگذرد،در سینه یک شهر نفس حبس میشود

عاقبت یک روز مغرب

محو مشرق می شود

عاقبت غربی ترین دل هم عاشـــق میشود

شـــــرط میبندم

زمانی که نه زود است و نه دیر

مهربانی حــــاکم کــــل عالم میشود.

خبرنامه

برای مطلع شدن از آخرین بروز رسانی و اخبار مربوط به وبلاگ رهبر عشق،در خبرنامه عضو شوید.برای تبادل لینک نیز از همین طریق اقدام کنید.

در کادر بالا اسم یا نام وبلاگ خود را ثبت و در کادر پایین ایمیل خود را درج نمایید.

Powered by WebGozar

آماده ایم

آماده ایم هستی خود را فدا کنیم یعنی فدای مکتب خون خدا کنیم آماده ایم بیرق ثاراللهی به کف با یک اشاره معرکه را کربلا کنیم در خون ماست غیرت سردار علقمه هیهات اگر حسین زمان را رها کنیم در جان ماست شوق شهادت الی الابد وقتی به سید الشهدا اقتدا کنیم قالو بلا ولایت مولایمان علیست باید به عهد روز نخستین وفا کنیم چون کوه در مصاف ستم ایستاده ایم هیهات اگر کمر به بر خصم تا کنیم دشمن به گور می برد این خواب شوم را امروز دیده های بصیرت که وا کنیم در سایه نفاق منافق برنده است باید مسیر باطل و حق را جدا کنیم فردا چه ایمنی ز نهیب جهنم است خود را اگر که هیزم این فتنه ها کنیم دیگر مجال رفق و مدارا گذشته است تا کی به صبر، زخم جگر را دوا کنیم توهین به سید الشهدا روز مرگ ماست دل را اگر حسینی و درد آشنا کنیم هر کس شود فدایی رهبر مقدس است آماده ایم هستی خود را فدا کنیم حالا کنار غربت زینب نشسته ایم تا که برای روز ظهورش دعا کنیم

حاشیه ای بر دیوار عشق


دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم،خیلی حسین زحمت ما را کشیده است
خیلی زحمت ما را کشیده است
التماس دعا

آرشیو

صدای عشق

آمریکا قابل اعتماد نیست

جستار

اقتدار درونزا
ما براى مسائل اقتصادى كشور همه‌ى تلاشمان بایستى متمركز باشد بر روى مسائل داخلى؛ آن پیشرفتى، آن گشایشى ارزش دارد كه متّكى باشد به قدرت درونى یك ملّت. یك ملّت اگر به قدرت خود، به توانایى‌هاى خود متّكى بود، دیگر از اخم یك كشور، از تحریم یك كشور متلاطم نمیشود؛ این را باید ما حل كنیم. همه‌ى حرف ما با مسئولین - چه مسئولین گذشته، چه مسئولین امروز - همین است كه باید براى گشایش مسائل كشور و مشكلات كشور، از جمله مشكلات اقتصادى، نگاه به درون باشد. ما در كشور ظرفیّتهاى زیادى داریم؛ از ظرفیّتهاى این ملّت كه عبارت است از، هم امكانات انسانى، هم امكانات طبیعى، هم امكانات جغرافیایى و موقعیّت منطقه‌اى باید استفاده كرد. البتّه ما از تحرّك دیپلماسى هم حمایت میكنیم. وقتى میگوییم از درون بایستى كارها اصلاح بشود، معنایش این نیست كه چشممان را ببندیم، تحرّك دیپلماسى نداشته باشیم، با دنیا كار نكنیم؛ چرا، تحرّك دیپلماسى، حضور دیپلماسى كار بسیار لازمى است - مسئولینى كه این كارها را میكنند، بخشى از كارهایند - لكن تكیه بایست بر روى مسائل داخلى باشد. در عرصه‌ى دیپلماسى هم آن كشورى موفّق است كه متّكى باشد به نیروى درون‌زا؛ آن دولتى میتواند در پشت میز مذاكره‌ى دیپلماسى حرف خودش را سبز بكند و به مقصود و نتایج مورد نظر خودش دست پیدا بكند كه متّكى باشد به یك اقتدار درونى، توانایى‌هاى درونى؛ حساب میبرند از یك چنین دولتى.

1392/08/12

خاطرات

جنگ تا رفع فتنه

امام بزرگوار، در مقابل واقعیّتها چشم خود را نبست، امّا كوتاه هم نیامد، راهبرد را فراموش نكرد. ببینید وضعیّت امام را، زندگى امام را، شعارهاى امام را؛ امام بزرگوار همان كسى است كه در مورد مسئله رژیم صهیونیستى از هیچ كس تقیّه نكرد؛ اینكه رژیم صهیونیستى یك غدّه‌ى سرطانى است و باید از بین برود، این حرف امام است. در قبال شرارتهاى قدرت مستكبر و مداخله‌گر آمریكا هیچ تقیّه‌اى و ملاحظه‌اى نكرد؛ اینكه آمریكا شیطان بزرگ است، این حرف امام است. اینكه حمله‌ى جوانان مسلمان و دانشجویان مسلمان به سفارت آمریكا و تصرّف ابزارها و مدارك جاسوسى آنها را امام انقلاب دوّمى دانست كه شاید از انقلاب اوّل مهم‌تر است، این حرف امام است؛ اینها حرفهاى امام است، اینها روشهاى امام است. در قضیّه‌ى جنگ، اینكه فرمود: جنگ تا رفع فتنه، این حرف امام است؛ دیگران میگفتند جنگ جنگ تا پیروزى، امام فرمود جنگ تا رفع فتنه. این ایستادگیها بود كه پایه‌ى این نظام را مستحكم كرد.

92/06/04

جست جو

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات