رهبر عشق | www.Molay.ir

خامنه ای دات آی آر

ما را شیعه آفریده است

دست بیعت با علی-رهبر عشق
"برای دیدن عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید"
اگر بخواهیم نگاهی اجتماعی به محبت داشته باشیم و تاثیر آن را در اداره جامعه بررسی کنیم،می توان گفت که بهترین اجتماع ها،آن است که با نیروی محبت اداره شود.محبت زعیم به مردم و بلعکس،ارادت و محبت مردم به زعیم.
علاقه و محبت رهبر جامعه،عاملی تعیین کننده در ثبات و ادامه حیات حکومت است و تا این محبت نباشد نمی توان جامعه ای را رهبری کرد ولو اینکه عدالت و مساوات در جامعه برقرار باشد.
اساسا علاقه و عشق است که اطاعت آور است.عاشق را آن یارا نباشد که از خواست معشوق سر بپیچد.حتما نمونه هایش را در تاریخ دیده و خوانده ایم.
در مقابلِ این،شاید گفته شود،قدرت و زور هم اطاعت آور است.بله اطاعت آور است اما باید گفت که با زور می توان مردم را گوسفند وار راند ولی نمی توان اراده آنها را بر انگیخت و نیروهای درونی مردم را بیدار کرد و به کار انداخت.زعیم جامعه باید همچون پدری مهربان و دلسوز باشد.شخصیتی جاذبه دار و ارادت آفرین داشته باشد تا بتواند نیروهای عظیم انسانی را برای رسیدن به آرمان های خود به خدمت بگیرد.
پایه و زیر بنای مذهب ما و متمایز کننده آن از دیگر مذاهب، "محبت" است.از آنجایی که در سخن پیامبر اکرم،جمله "عَلِیُّ وَ شیعَتُهُ هُمُ الفائِزونَ" را می شنویم،گروهی را در گِرد علی (ع) می بیینیم که شیفته و مجذوب او می باشند.از این رو تشیع مذهب عشق و شیفتگی است.عنصر محبت در تشیع دخالت تام دارد.
البته که این عشق و محبتی که در دل ما جاری می شود،منشاء و سرچشمه ای دارد و آن هم خداوند است.فطرت انسان،طوری است که جذب خوبی ها و پاکی ها می شود،جذب خالق می شود.دل وقتی علی (ع) را آیت بزرگ خدا و مظهر صفات حق می یابد به او عشق می ورزد و چون فطرت ها جاودانی است،مهر علی (ع) نیز جاودان است.به خاطر همین است که بعد از گذشت قرن ها،ما عاشق و دلباخته علی (ع) و اولاد علی (ع) هستیم.خداوند محبت چنین انسان هایی را آب می کند و انسان ها برای رفع عطش باید آب بنوشند و آب در تمام پوست و گوشت و استخوان رخنه می کند و جذب می شود.عشق است که دل را دل میکند و اگر عشق نباشد دل نیست.آب و گل است.

پ ن :
من عاشقانه عشق را بخش می کنم.
اینبار پی نوشتم شده است حرف دلم! باکی نیست ...
در باب عشق گفته اند که عشق و محبت به سوی مشابهت و مشاکلت می راند و قدرت آن سبب می شود که محب به شکل محبوب درآید.به عبارتی محبت مانند سیم برقی است که از وجود محبوب به محب وصل می گردد و صفات محبوب را به وی منتقل می کند.
امروز می بینم که میراثِ دلدادگی مکتبِ عشق است،که بر شانه های سید و آقای ما افتاده و چه شیرین است این حلاوت عاشقانه سید ما،که بر من عاشق ارزانی داشته است.
ما دلباخته ایم به دلدادگی ِ سید علی.مذهبمان،مذهب عاشقی است،عشقی که انسان را از خود پرستی و محدودیت فارغ می کند و به کمال می رساند انشاالله.
ما شیعه زاده ایم خدا را هزار شکر ...


مهر خوبان دل و دین از همه بی پروا برد / رخ شطرنج نبرد آنچه رخ زیبا برد
تو مپندار که مجنون سر خود مجنون شد / از سمک تا به سماکش کشش لیلی برد
من به سرچشمه خورشید نه خود بردم راه / ذره ای بودم و عشق تو مرا بالا برد
خم ابروی تو بود و کف مینوی تو بود / که در این بزم بگردید و دل شیدا برد


د ن :
واقعه غدیر حادثه ای تاریخی نیست که در کنار دیگر وقایع به آن نگریسته شود.غدیر تنها نام یک سرزمین نیست.نشانه و رمزی است که از تداوم خط نبوت حکایت می کند.غدیر نقطه تلاقی کاروان رسالت با طلایه داران امامت است.رمز عید بودن غدیر نیز کمال دین و اتمام نعمت در سایه تداوم خط رسالت در شکل و قالب امامت است.چشمه ای که تا پایان هستی می جوشد.کوثری است که فنا بر نمی دارد.غدیر افقی است بیکرانه و خورشیدی است عالم تاب.حدیث غدیر شناسنامه هویت شیعه است.
از دیروز پیمان غدیر،تا ما دست به دست شد و بانگ منادیان،دهان به دهان به گوشمان رسید و مهر علی (ع) تا قلب هامان،سینه به سینه جریان گرفت.این بار وقت وفای ماست و این دستان بیعت ما.
وقت است که دلدادگان غدیر،دلباختگان ولایت شوند.وقت است که آستین نصرت بالا زنند و حلقه غلامی اش را به گوش آویزند.وقت است که لحظه لحظه پیگیر رضایتش باشند.

وب رهبر عشق

بسم الله الرحمن الرحیم

کارمان شاید این باشد که خوب ببینیم و دیدن کار هر چشمی نیست.

چشمی که عادت دارد به زمین،بالاتر از زمین را نمیتواند ببیند،درون زمین گم میشود.

چشم باید اسیر نباشد تا نافذ شود

نافذ که شد بصیر شده است.

بصیر که باشی میشوی راه و همه با تو پیدا میکنند او را.

اینجا که هستی،مهمان اندیشه منی

از نگاه من می بینی ...

از گـوش من می شـنوی ...

عاشــقانه  ایســت  برای  معشــوق.

هر شخصی برای خود دیدگاهی دارد

طرز تفکری دارد ...

من به سبک چشمانی که می بیند

می اندیشم.

شما هم اگر نظر و دیدگاهی دارید،مشتاقانه پذیرا هستم.اما نظرات نمایش داده نخواهد شد.

معشوق ما گر از این کوچه بگذرد،در سینه یک شهر نفس حبس میشود

عاقبت یک روز مغرب

محو مشرق می شود

عاقبت غربی ترین دل هم عاشـــق میشود

شـــــرط میبندم

زمانی که نه زود است و نه دیر

مهربانی حــــاکم کــــل عالم میشود.

خبرنامه

برای مطلع شدن از آخرین بروز رسانی و اخبار مربوط به وبلاگ رهبر عشق،در خبرنامه عضو شوید.برای تبادل لینک نیز از همین طریق اقدام کنید.

در کادر بالا اسم یا نام وبلاگ خود را ثبت و در کادر پایین ایمیل خود را درج نمایید.

Powered by WebGozar

آماده ایم

آماده ایم هستی خود را فدا کنیم یعنی فدای مکتب خون خدا کنیم آماده ایم بیرق ثاراللهی به کف با یک اشاره معرکه را کربلا کنیم در خون ماست غیرت سردار علقمه هیهات اگر حسین زمان را رها کنیم در جان ماست شوق شهادت الی الابد وقتی به سید الشهدا اقتدا کنیم قالو بلا ولایت مولایمان علیست باید به عهد روز نخستین وفا کنیم چون کوه در مصاف ستم ایستاده ایم هیهات اگر کمر به بر خصم تا کنیم دشمن به گور می برد این خواب شوم را امروز دیده های بصیرت که وا کنیم در سایه نفاق منافق برنده است باید مسیر باطل و حق را جدا کنیم فردا چه ایمنی ز نهیب جهنم است خود را اگر که هیزم این فتنه ها کنیم دیگر مجال رفق و مدارا گذشته است تا کی به صبر، زخم جگر را دوا کنیم توهین به سید الشهدا روز مرگ ماست دل را اگر حسینی و درد آشنا کنیم هر کس شود فدایی رهبر مقدس است آماده ایم هستی خود را فدا کنیم حالا کنار غربت زینب نشسته ایم تا که برای روز ظهورش دعا کنیم

حاشیه ای بر دیوار عشق


دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم،خیلی حسین زحمت ما را کشیده است
خیلی زحمت ما را کشیده است
التماس دعا

آرشیو

صدای عشق

آمریکا قابل اعتماد نیست

جستار

اقتدار درونزا
ما براى مسائل اقتصادى كشور همه‌ى تلاشمان بایستى متمركز باشد بر روى مسائل داخلى؛ آن پیشرفتى، آن گشایشى ارزش دارد كه متّكى باشد به قدرت درونى یك ملّت. یك ملّت اگر به قدرت خود، به توانایى‌هاى خود متّكى بود، دیگر از اخم یك كشور، از تحریم یك كشور متلاطم نمیشود؛ این را باید ما حل كنیم. همه‌ى حرف ما با مسئولین - چه مسئولین گذشته، چه مسئولین امروز - همین است كه باید براى گشایش مسائل كشور و مشكلات كشور، از جمله مشكلات اقتصادى، نگاه به درون باشد. ما در كشور ظرفیّتهاى زیادى داریم؛ از ظرفیّتهاى این ملّت كه عبارت است از، هم امكانات انسانى، هم امكانات طبیعى، هم امكانات جغرافیایى و موقعیّت منطقه‌اى باید استفاده كرد. البتّه ما از تحرّك دیپلماسى هم حمایت میكنیم. وقتى میگوییم از درون بایستى كارها اصلاح بشود، معنایش این نیست كه چشممان را ببندیم، تحرّك دیپلماسى نداشته باشیم، با دنیا كار نكنیم؛ چرا، تحرّك دیپلماسى، حضور دیپلماسى كار بسیار لازمى است - مسئولینى كه این كارها را میكنند، بخشى از كارهایند - لكن تكیه بایست بر روى مسائل داخلى باشد. در عرصه‌ى دیپلماسى هم آن كشورى موفّق است كه متّكى باشد به نیروى درون‌زا؛ آن دولتى میتواند در پشت میز مذاكره‌ى دیپلماسى حرف خودش را سبز بكند و به مقصود و نتایج مورد نظر خودش دست پیدا بكند كه متّكى باشد به یك اقتدار درونى، توانایى‌هاى درونى؛ حساب میبرند از یك چنین دولتى.

1392/08/12

خاطرات

جنگ تا رفع فتنه

امام بزرگوار، در مقابل واقعیّتها چشم خود را نبست، امّا كوتاه هم نیامد، راهبرد را فراموش نكرد. ببینید وضعیّت امام را، زندگى امام را، شعارهاى امام را؛ امام بزرگوار همان كسى است كه در مورد مسئله رژیم صهیونیستى از هیچ كس تقیّه نكرد؛ اینكه رژیم صهیونیستى یك غدّه‌ى سرطانى است و باید از بین برود، این حرف امام است. در قبال شرارتهاى قدرت مستكبر و مداخله‌گر آمریكا هیچ تقیّه‌اى و ملاحظه‌اى نكرد؛ اینكه آمریكا شیطان بزرگ است، این حرف امام است. اینكه حمله‌ى جوانان مسلمان و دانشجویان مسلمان به سفارت آمریكا و تصرّف ابزارها و مدارك جاسوسى آنها را امام انقلاب دوّمى دانست كه شاید از انقلاب اوّل مهم‌تر است، این حرف امام است؛ اینها حرفهاى امام است، اینها روشهاى امام است. در قضیّه‌ى جنگ، اینكه فرمود: جنگ تا رفع فتنه، این حرف امام است؛ دیگران میگفتند جنگ جنگ تا پیروزى، امام فرمود جنگ تا رفع فتنه. این ایستادگیها بود كه پایه‌ى این نظام را مستحكم كرد.

92/06/04

جست جو

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic