رهبر عشق | www.Molay.ir

خامنه ای دات آی آر

انقلابی یعنی رهبرم

انقلابی-رهبر عشق
"برای دیدن عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید"
حرف آخرم را اول می زنم ...
مرگ بر آمریکا که همان مرگ بر استکبار است،مرگ بر خون خواری است،شعار و افتخار من ایرانی است.
و اما ؛
این چند خط درد و دلی است با برادران و خواهرانی که عزیزند و فهیم!
دوست بسیجی و انقلابی من.برادر و خواهری که این روز ها ترمز بریده ای عجیب،ماشین را به در و دیوار می کشی.میدانم همه اش از سر دلسوزی است.
می دانم میدانی،اما میگویم جهت اطلاع ...
انقلابی ، ساز خود زدن نیست.
انقلابی ، بی ترمزی نیست.
انقلابی ، فریاد کشیدن نیست.
انقلابی ، بی منطقی نیست.
انقلابی   گری به معنای افراطی گری نیست ... هر که افراطی تر بود،انقلابی تر است ، نیست.
دوست عزیزم،که با من هم عقیده ای که رهبرمان،انقلابی تر است.خون دل خورده به پای این انقلاب تا به اینجا رسیده ایم.آیا حرف هایش را امروز شنیدی؟
حرف های گذشته اش را چه؟آنها را هم شنیده ای؟
آن موقعی که گفت من به دولت اعتماد دارم،تو گفتی اعتماد نداری.آن موقعی که رفتی سنگ پرتاب کردی و فریاد کشیدی.گفت حمایت میکند و اما تو دیگر  ترمزت بریده بود.امروز هم گفت هیچ کس نباید بگوید اینها سازش کارند،در حالی که تو مطلب پشت مطلب حرف از سازش میزدی.گفت "مامور اند" 1 و تو می گفتی خائن اند.گفت حمایت می کند و تو می گویی حمایت نمی کنی.
البته که توصیه کرده چشمانشان را باز کنند،به هر لبخندی خود را نبازند.گفته است آمریکا قابل اعتماد نیست.از آن طرف هم گفته است از مذاکرات ضرر نمیکنیم.
این که می گویی ما رفتار انقلابی خودمان را میکنیم و آنها رفتار دیپلماتیک خودشان،اینکه تو قبول نداری،این که تو به فتوای خودت عمل میکنی،چه معنی دارد؟بیا برایم انقلابی بودن را تعریف کن.رهبرم انقلابی بودنش چشم دشمن را کور کرده است.تو انقلابی تری یا اماممان ؟ یادت هست که گفت من دیپلمات نیستم.حرف را صریح و صادقانه تر از تو میزند.شنیده ای بزرگ انقلابی ما چگونه حرف زده است و رفتار کرده است؟
حرف امروز من حمایت از آمریکا و رابطه با آمریکا نیست.حرف من سر مذاکراتی است بر سر مسئله هسته ای ایران.حرف من یک کلام،این است که نه جلو تر از امام حرکت کن نه عقب تر.هر زمان از مذاکره کننده حمایت کرد،حمایت کن.هر زمان دست از حمایت کشید،دست از حمایت بکش.
تند روی نشانه انقلابی بودنت نیست دوست من.

1 : مامور به معنای فرمان داده شده،امر شده است!


پ ن :
به احترام تک تک واژه های سخنرانی امروز رهبرمان باید ایستاد.
" آمریکایی ها می گویند همه ی گزینه ها روی میز است ...خب چه غلطی می خواهند بکنند؟ "
" رژیم صهیونیستی را یك رژیم نامشروع و حرامزاده میدانیم "
و فریاد  " مرگ بر آمریکا " یی که از حسینیه امام به همه دنیا مخابره شد و آنانی که باید بشنود شنیدند.
 
د ن :
دل نوشت من ، همین آهنگ عالی ِ حامد زمانی است ...
مرگ بر بریدن نفس
مرگ بر قفس
مرگ بر شکوه خار و خس
مرگ بر هوس
مرگ بر حقوق بی بشر
مرگ بر تبر
مرگ بر شراره های شر
مرگ بر سفارت شنود
مرگ بر کودتای دود
زنده باد زندگی عود
زنده باد زندگی من ، تو ، ما
یک کلام ، مرگ بر آمریکا
...

فایل دانلود آهنگ

وب رهبر عشق

بسم الله الرحمن الرحیم

کارمان شاید این باشد که خوب ببینیم و دیدن کار هر چشمی نیست.

چشمی که عادت دارد به زمین،بالاتر از زمین را نمیتواند ببیند،درون زمین گم میشود.

چشم باید اسیر نباشد تا نافذ شود

نافذ که شد بصیر شده است.

بصیر که باشی میشوی راه و همه با تو پیدا میکنند او را.

اینجا که هستی،مهمان اندیشه منی

از نگاه من می بینی ...

از گـوش من می شـنوی ...

عاشــقانه  ایســت  برای  معشــوق.

هر شخصی برای خود دیدگاهی دارد

طرز تفکری دارد ...

من به سبک چشمانی که می بیند

می اندیشم.

شما هم اگر نظر و دیدگاهی دارید،مشتاقانه پذیرا هستم.اما نظرات نمایش داده نخواهد شد.

معشوق ما گر از این کوچه بگذرد،در سینه یک شهر نفس حبس میشود

عاقبت یک روز مغرب

محو مشرق می شود

عاقبت غربی ترین دل هم عاشـــق میشود

شـــــرط میبندم

زمانی که نه زود است و نه دیر

مهربانی حــــاکم کــــل عالم میشود.

خبرنامه

برای مطلع شدن از آخرین بروز رسانی و اخبار مربوط به وبلاگ رهبر عشق،در خبرنامه عضو شوید.برای تبادل لینک نیز از همین طریق اقدام کنید.

در کادر بالا اسم یا نام وبلاگ خود را ثبت و در کادر پایین ایمیل خود را درج نمایید.

Powered by WebGozar

آماده ایم

آماده ایم هستی خود را فدا کنیم یعنی فدای مکتب خون خدا کنیم آماده ایم بیرق ثاراللهی به کف با یک اشاره معرکه را کربلا کنیم در خون ماست غیرت سردار علقمه هیهات اگر حسین زمان را رها کنیم در جان ماست شوق شهادت الی الابد وقتی به سید الشهدا اقتدا کنیم قالو بلا ولایت مولایمان علیست باید به عهد روز نخستین وفا کنیم چون کوه در مصاف ستم ایستاده ایم هیهات اگر کمر به بر خصم تا کنیم دشمن به گور می برد این خواب شوم را امروز دیده های بصیرت که وا کنیم در سایه نفاق منافق برنده است باید مسیر باطل و حق را جدا کنیم فردا چه ایمنی ز نهیب جهنم است خود را اگر که هیزم این فتنه ها کنیم دیگر مجال رفق و مدارا گذشته است تا کی به صبر، زخم جگر را دوا کنیم توهین به سید الشهدا روز مرگ ماست دل را اگر حسینی و درد آشنا کنیم هر کس شود فدایی رهبر مقدس است آماده ایم هستی خود را فدا کنیم حالا کنار غربت زینب نشسته ایم تا که برای روز ظهورش دعا کنیم

حاشیه ای بر دیوار عشق


دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم،خیلی حسین زحمت ما را کشیده است
خیلی زحمت ما را کشیده است
التماس دعا

آرشیو

صدای عشق

آمریکا قابل اعتماد نیست

جستار

اقتدار درونزا
ما براى مسائل اقتصادى كشور همه‌ى تلاشمان بایستى متمركز باشد بر روى مسائل داخلى؛ آن پیشرفتى، آن گشایشى ارزش دارد كه متّكى باشد به قدرت درونى یك ملّت. یك ملّت اگر به قدرت خود، به توانایى‌هاى خود متّكى بود، دیگر از اخم یك كشور، از تحریم یك كشور متلاطم نمیشود؛ این را باید ما حل كنیم. همه‌ى حرف ما با مسئولین - چه مسئولین گذشته، چه مسئولین امروز - همین است كه باید براى گشایش مسائل كشور و مشكلات كشور، از جمله مشكلات اقتصادى، نگاه به درون باشد. ما در كشور ظرفیّتهاى زیادى داریم؛ از ظرفیّتهاى این ملّت كه عبارت است از، هم امكانات انسانى، هم امكانات طبیعى، هم امكانات جغرافیایى و موقعیّت منطقه‌اى باید استفاده كرد. البتّه ما از تحرّك دیپلماسى هم حمایت میكنیم. وقتى میگوییم از درون بایستى كارها اصلاح بشود، معنایش این نیست كه چشممان را ببندیم، تحرّك دیپلماسى نداشته باشیم، با دنیا كار نكنیم؛ چرا، تحرّك دیپلماسى، حضور دیپلماسى كار بسیار لازمى است - مسئولینى كه این كارها را میكنند، بخشى از كارهایند - لكن تكیه بایست بر روى مسائل داخلى باشد. در عرصه‌ى دیپلماسى هم آن كشورى موفّق است كه متّكى باشد به نیروى درون‌زا؛ آن دولتى میتواند در پشت میز مذاكره‌ى دیپلماسى حرف خودش را سبز بكند و به مقصود و نتایج مورد نظر خودش دست پیدا بكند كه متّكى باشد به یك اقتدار درونى، توانایى‌هاى درونى؛ حساب میبرند از یك چنین دولتى.

1392/08/12

خاطرات

جنگ تا رفع فتنه

امام بزرگوار، در مقابل واقعیّتها چشم خود را نبست، امّا كوتاه هم نیامد، راهبرد را فراموش نكرد. ببینید وضعیّت امام را، زندگى امام را، شعارهاى امام را؛ امام بزرگوار همان كسى است كه در مورد مسئله رژیم صهیونیستى از هیچ كس تقیّه نكرد؛ اینكه رژیم صهیونیستى یك غدّه‌ى سرطانى است و باید از بین برود، این حرف امام است. در قبال شرارتهاى قدرت مستكبر و مداخله‌گر آمریكا هیچ تقیّه‌اى و ملاحظه‌اى نكرد؛ اینكه آمریكا شیطان بزرگ است، این حرف امام است. اینكه حمله‌ى جوانان مسلمان و دانشجویان مسلمان به سفارت آمریكا و تصرّف ابزارها و مدارك جاسوسى آنها را امام انقلاب دوّمى دانست كه شاید از انقلاب اوّل مهم‌تر است، این حرف امام است؛ اینها حرفهاى امام است، اینها روشهاى امام است. در قضیّه‌ى جنگ، اینكه فرمود: جنگ تا رفع فتنه، این حرف امام است؛ دیگران میگفتند جنگ جنگ تا پیروزى، امام فرمود جنگ تا رفع فتنه. این ایستادگیها بود كه پایه‌ى این نظام را مستحكم كرد.

92/06/04

جست جو

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic