رهبر عشق | www.Molay.ir

خامنه ای دات آی آر

ای وصی امام عشق

خدا بیامرزد شهید آقا سید مرتضی آوینی را که میگفت : ای وصی امام عشق خودتان خوب می‌دانید كه چقدر شما را دوست می‌داریم و آنان که معنای ولایت را نمی فهمند سخت در کار ما درمانده اند .حال نیست که ببیند ؛ حرف هایش را ما می گوییم :ای وصی امام عشق چقدر دلمان می‌خواهد شما رو ببینیم و عنایت ازلی را در نگاه شما باز یابیم .شفقت صبح و شکستن انزوای شب را در لبخند شما ببینیم .ما امام خمینی (ره) را ندیدیم راستش را بخواهید تاریخ را هم خوب بلد نیستیم .از اسلام 1400 ساله هم جزدر منابر چیز زیادی نمی دانیم .نه استاد هستیم و نه فعال اقتصادی .از مسئولین کشوری و لشکری هم که نیستیم .مافقط افسران بی نام و نشان جنگ نرم  هستیم درجه مان را از شما مولایمان گرفتیم !همانهایی که اسلام ناب را از کلام شما فهمیده اند و منتظر آنند تا روز موعود فرارسد آنهم نه با نشستن بلکه راهی شدن و دل به دریا زدن و سر سپردن به راهی که جگر میخواهد .با هر کلیک تیر به قلب دشمن میزنند یک تنه در مقابل ارتش شبه فولادی ایستادند تا پای جان تا به قیمت خون .همانهایی که در حمایت از راه خمینی ازتمامی صحابه پیشی  گرفته اند و کسانی که سد راه این انقلاب بودند را کنار زدند .بچه های جنگ نرمی که  شخصا از  فرمانده شان دستور می گیرند و هر لحظه و هرزمان گوش به فرمان امامشان هستند .حضرت آقا امام سید علی ما  نه مثل آنانیم که در مقابل شما نطقی درآورده و از وضعیت موجود شکایت کنیم و بر طبل ضعفها آنقدر بکوبیم که هیچ نقطه  قوتی را نبینیم و با ان غلط هایمان  در چاه سنگ بیاندازیم و نه همچون اینانی که به کارهایی نکرده شان سرسلامتی بدهندو آمار فسیلی ارائه ! ؛ما حتی  دلتنگیهای این چند ساله را با بغض فرو میخوریم و نمی گذاریم و نخواهیم گذاشت خاطرعزیزتان لحظه ای آزرده شود . فقط همچون رزمنده ای در دفاع مقدس دل عطشانمان میخواهد یکبار مولایمان را ببینیم با تمامی امید و توکل  اطمینان بدهیم که دراین جبهه با رمز لبیک یا سید علی به حول و قوه الهی  دشمنان اسلام را منکوب می کنیم.حضرت آقا امام سید علی تنها فکر و ذکر  دل به احیاء نشسته مان  شوق دیدار شما است. شاید خرده بگیرند اما باکی نیست ؛چرا که دیدن نائب امام عصر ارواحناه له فداه خیر کثیر است و چه بسا این خیر کثیری که آن دیگران تنها به صلاح خویش فکرکرده ها ؛مذهبی های حزب باد  و بی نظم گرایان فکری و اخلاقی ؛ به درکش پی نبردند.
دلنوشت:
                چشمهایت،آسمان پرواز من است
                لبخندت،آفتاب
                دلت روشنی راه من و 
                رویت،ماهش

وب رهبر عشق

بسم الله الرحمن الرحیم

کارمان شاید این باشد که خوب ببینیم و دیدن کار هر چشمی نیست.

چشمی که عادت دارد به زمین،بالاتر از زمین را نمیتواند ببیند،درون زمین گم میشود.

چشم باید اسیر نباشد تا نافذ شود

نافذ که شد بصیر شده است.

بصیر که باشی میشوی راه و همه با تو پیدا میکنند او را.

اینجا که هستی،مهمان اندیشه منی

از نگاه من می بینی ...

از گـوش من می شـنوی ...

عاشــقانه  ایســت  برای  معشــوق.

هر شخصی برای خود دیدگاهی دارد

طرز تفکری دارد ...

من به سبک چشمانی که می بیند

می اندیشم.

شما هم اگر نظر و دیدگاهی دارید،مشتاقانه پذیرا هستم.اما نظرات نمایش داده نخواهد شد.

معشوق ما گر از این کوچه بگذرد،در سینه یک شهر نفس حبس میشود

عاقبت یک روز مغرب

محو مشرق می شود

عاقبت غربی ترین دل هم عاشـــق میشود

شـــــرط میبندم

زمانی که نه زود است و نه دیر

مهربانی حــــاکم کــــل عالم میشود.

خبرنامه

برای مطلع شدن از آخرین بروز رسانی و اخبار مربوط به وبلاگ رهبر عشق،در خبرنامه عضو شوید.برای تبادل لینک نیز از همین طریق اقدام کنید.

در کادر بالا اسم یا نام وبلاگ خود را ثبت و در کادر پایین ایمیل خود را درج نمایید.

Powered by WebGozar

آماده ایم

آماده ایم هستی خود را فدا کنیم یعنی فدای مکتب خون خدا کنیم آماده ایم بیرق ثاراللهی به کف با یک اشاره معرکه را کربلا کنیم در خون ماست غیرت سردار علقمه هیهات اگر حسین زمان را رها کنیم در جان ماست شوق شهادت الی الابد وقتی به سید الشهدا اقتدا کنیم قالو بلا ولایت مولایمان علیست باید به عهد روز نخستین وفا کنیم چون کوه در مصاف ستم ایستاده ایم هیهات اگر کمر به بر خصم تا کنیم دشمن به گور می برد این خواب شوم را امروز دیده های بصیرت که وا کنیم در سایه نفاق منافق برنده است باید مسیر باطل و حق را جدا کنیم فردا چه ایمنی ز نهیب جهنم است خود را اگر که هیزم این فتنه ها کنیم دیگر مجال رفق و مدارا گذشته است تا کی به صبر، زخم جگر را دوا کنیم توهین به سید الشهدا روز مرگ ماست دل را اگر حسینی و درد آشنا کنیم هر کس شود فدایی رهبر مقدس است آماده ایم هستی خود را فدا کنیم حالا کنار غربت زینب نشسته ایم تا که برای روز ظهورش دعا کنیم

حاشیه ای بر دیوار عشق


دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم،خیلی حسین زحمت ما را کشیده است
خیلی زحمت ما را کشیده است
التماس دعا

آرشیو

صدای عشق

آمریکا قابل اعتماد نیست

جستار

اقتدار درونزا
ما براى مسائل اقتصادى كشور همه‌ى تلاشمان بایستى متمركز باشد بر روى مسائل داخلى؛ آن پیشرفتى، آن گشایشى ارزش دارد كه متّكى باشد به قدرت درونى یك ملّت. یك ملّت اگر به قدرت خود، به توانایى‌هاى خود متّكى بود، دیگر از اخم یك كشور، از تحریم یك كشور متلاطم نمیشود؛ این را باید ما حل كنیم. همه‌ى حرف ما با مسئولین - چه مسئولین گذشته، چه مسئولین امروز - همین است كه باید براى گشایش مسائل كشور و مشكلات كشور، از جمله مشكلات اقتصادى، نگاه به درون باشد. ما در كشور ظرفیّتهاى زیادى داریم؛ از ظرفیّتهاى این ملّت كه عبارت است از، هم امكانات انسانى، هم امكانات طبیعى، هم امكانات جغرافیایى و موقعیّت منطقه‌اى باید استفاده كرد. البتّه ما از تحرّك دیپلماسى هم حمایت میكنیم. وقتى میگوییم از درون بایستى كارها اصلاح بشود، معنایش این نیست كه چشممان را ببندیم، تحرّك دیپلماسى نداشته باشیم، با دنیا كار نكنیم؛ چرا، تحرّك دیپلماسى، حضور دیپلماسى كار بسیار لازمى است - مسئولینى كه این كارها را میكنند، بخشى از كارهایند - لكن تكیه بایست بر روى مسائل داخلى باشد. در عرصه‌ى دیپلماسى هم آن كشورى موفّق است كه متّكى باشد به نیروى درون‌زا؛ آن دولتى میتواند در پشت میز مذاكره‌ى دیپلماسى حرف خودش را سبز بكند و به مقصود و نتایج مورد نظر خودش دست پیدا بكند كه متّكى باشد به یك اقتدار درونى، توانایى‌هاى درونى؛ حساب میبرند از یك چنین دولتى.

1392/08/12

خاطرات

جنگ تا رفع فتنه

امام بزرگوار، در مقابل واقعیّتها چشم خود را نبست، امّا كوتاه هم نیامد، راهبرد را فراموش نكرد. ببینید وضعیّت امام را، زندگى امام را، شعارهاى امام را؛ امام بزرگوار همان كسى است كه در مورد مسئله رژیم صهیونیستى از هیچ كس تقیّه نكرد؛ اینكه رژیم صهیونیستى یك غدّه‌ى سرطانى است و باید از بین برود، این حرف امام است. در قبال شرارتهاى قدرت مستكبر و مداخله‌گر آمریكا هیچ تقیّه‌اى و ملاحظه‌اى نكرد؛ اینكه آمریكا شیطان بزرگ است، این حرف امام است. اینكه حمله‌ى جوانان مسلمان و دانشجویان مسلمان به سفارت آمریكا و تصرّف ابزارها و مدارك جاسوسى آنها را امام انقلاب دوّمى دانست كه شاید از انقلاب اوّل مهم‌تر است، این حرف امام است؛ اینها حرفهاى امام است، اینها روشهاى امام است. در قضیّه‌ى جنگ، اینكه فرمود: جنگ تا رفع فتنه، این حرف امام است؛ دیگران میگفتند جنگ جنگ تا پیروزى، امام فرمود جنگ تا رفع فتنه. این ایستادگیها بود كه پایه‌ى این نظام را مستحكم كرد.

92/06/04

جست جو

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic