رهبر عشق | www.Molay.ir

خامنه ای دات آی آر

چشمانمان باز باشد

 

نه در جنگ بودم و نه جنگ دیده ام ؛نه لباس خاکی به تن کرده و در پشت خاکریزها منتظر پاتک دشمن بودم و نه غواص درآب وحشی اروند .شبها تنها در شیار شیخی فتح المبین با درندگان دشت، کمین نگرفتم.در هجوم تانکهای دشمن در هویزه تنها با یک قبضه ار پی جی سرم را به خدا نسپرده ام.در کربلای پنج  مارمیت اذ رمیت نخوانده ام.والفجر هشت را با وجعلنا از تیربارهای دشمن خود را به فاو  نرسانده ام .از جنگ نفتکشها در خلیج همیشه فارس هم چیزی نمی دانم من از جنگ فقط به چند کتاب و فیلم و خاطره دل خوش کرده ام...

 


همه اینها را گفتم تا بدانی در دفاع از امام آنهم تویی که دیروز در خط مقدم بودی و هنوز بوی باروت از حرفایت،هوای آلوده این شهر را نمناک می کند .تویی که بنا بر تکلیف باید می رفتی و اگر نمی رفتی درمحکمه ای که آیندگان برایت ترسیم می کردند در جایگاه متهم می ایستادی و به سوال شاکیان این دادگاه و چشمهای هموطنت به این سوال که برای کشورت ،انقلاب و امامت چه کرده ای ؟!جواب میدادی ! حال رفته ای و جنگیده ای و زخمی برگشته ای به شهر .شهری که تو را نه می شناسند و نه میخواهد که بشناسد.

در پس این سالها بی مادر تکیه به در نیم سوخته می دهی و آرام قرآن می خوانی تا تسکین دل مجروحت باشد . گرچه تو را نمی فهمم اما وقتی در قاب چشمانم با همان قامت ایستاده ای تا کار ناتمامت را به پایان برسانی مردانه ایستادنت پای وصی امام عشق را فقط از تو یاد گرفتم .فدای حرف هایت که بغض دارد،سوز دارد،جنسش جنس باران است...آنروز چه گفتی با آقایم،که ما محرمش نبودیم؟نکند از ما گله کرده باشی؟نکند از روزگاری گفته باشی که ما را با خود برده است؟نکند که ...

صدای شیپور جنگ نواخته شد از همان زمان که شیطان وسوسه سیب را به دل آدم انداخت. اگر آن سرزمین پر از سیب ممنوعه بود و آدم به طمع سیب می رفت هبوط نمی کرد. آنجا آدم در بهشت آسمان بود، هبوط کرد .اینجا در این قطعه از زمین بخواهی عروج کنی باید وارد بهشت شهدا شوی تا دستهایی، دلت را با خودشان ببرند. به اول راه نرسیده دلت را به نوری از جنس خاک پیوند می دهند که بدانی و یادت نرود از خاک هستی و به خاک می روی و چه خاکی بالاتر از خونی که آغشته به عشق باشد.

وقتی دشمن تا بن دندان مسلح روبروی تو ایستاده باشد و زمین و زمان را بهم بریزد،برای اینکه تو را از راهت باز گرداند،اما این بار با شکلی متفاوت،نه با توپ و تفنگ.اینبار با جسم تو کاری ندارند،ذهنت را نشانه گرفته اند.نمیخواهند حسین را از تو بگیرند،مانند گرگان گرسنه منتظر اند خودت با دست خودت حسین را به آنها بدهی.جنگ است،جنگی که به مراتب شدید تر از جنگ فیزیکی است.در این جنگ یا مردانه می ایستی به مبارزه، همصدا با امامت برای دفاع از تمام چیزیهایی كه برایش خون داده شد در برابر دزدان اعتقاد و چپاولگران دین و سر می بازی در این راه یا همچون مترسکان پوشالی تکیه گاه کلاغ ها می شوی.گرچه هردو ایستاده اند اما چگونه ؟! ماهم برای اینکه یاد بگیریم چگونه بایستیم باید راهی شویم و جز راهی شدن هم راهی نداریم . سالها می آیند دولتها و مجلس ها تغییر میكنند هر كسی با هر گروهی شعاری و ایده ای ...!!! اما یک چیز در ما ثابت ماند و خواهد ماند و آن اطاعت از پرچم ولایت است که در دست با کفایت مقتدا و مولایم سید علی خامنه ای ایست و تا ظهور مهدی فاطمه (عج) برافراشته خواهد ماند انشالله.در این فضای غبار آلود،برای رهایی از شیطان،برای رسیدن به سعادت،باید قرآن با خط ولایت بدست گرفت.باید از من و ماعبور كرد و سوخت و از این سوختن است كه پروانه ها به طوافت خواهند آمد چرا كه "گاهی زنده ماندن و زیستن و تلاش کردن در یک محیط،به مراتب مشکلتر از کشته شدن و شهید شدن و به لقای خدا پیوستن است."

حالا حرف من به تو این است که بر فراز گنبد دلت پرچم سرخ ولایت برافراشته ای ؟ آماده ای دست بر روی آیه وفا حضرت عباس (س) بگذاری و جمجمه ات را به خدا بسپاری و دندان صبر بر جگر گذاری و مردانه در صف مردان كربلایی بایستی ومگذاری گرگان گرسنه یزیدی پیكر امام زمانت را مُثله كنند.آماده ای ؟!؟ آماده ای تا پای خون ؟ تا پای جان بایستی؟ مانند آنهایی که برای امامشان سر دادند،دست دادند،پا دادند،همه چیزشان را دادند و ایستادند تا ما بر آن تکلیفی که بر آن عهد بستیم جانانه بمانیم.

قمقمه های شان را خاک کردند تا یاد تشنگی نیفتند.

راستی قطعنامه ای دركار نیست تا وقتی جنگ اژدهای درون گرفته تا دجال های برون هست

 

وب رهبر عشق

بسم الله الرحمن الرحیم

کارمان شاید این باشد که خوب ببینیم و دیدن کار هر چشمی نیست.

چشمی که عادت دارد به زمین،بالاتر از زمین را نمیتواند ببیند،درون زمین گم میشود.

چشم باید اسیر نباشد تا نافذ شود

نافذ که شد بصیر شده است.

بصیر که باشی میشوی راه و همه با تو پیدا میکنند او را.

اینجا که هستی،مهمان اندیشه منی

از نگاه من می بینی ...

از گـوش من می شـنوی ...

عاشــقانه  ایســت  برای  معشــوق.

هر شخصی برای خود دیدگاهی دارد

طرز تفکری دارد ...

من به سبک چشمانی که می بیند

می اندیشم.

شما هم اگر نظر و دیدگاهی دارید،مشتاقانه پذیرا هستم.اما نظرات نمایش داده نخواهد شد.

معشوق ما گر از این کوچه بگذرد،در سینه یک شهر نفس حبس میشود

عاقبت یک روز مغرب

محو مشرق می شود

عاقبت غربی ترین دل هم عاشـــق میشود

شـــــرط میبندم

زمانی که نه زود است و نه دیر

مهربانی حــــاکم کــــل عالم میشود.

خبرنامه

برای مطلع شدن از آخرین بروز رسانی و اخبار مربوط به وبلاگ رهبر عشق،در خبرنامه عضو شوید.برای تبادل لینک نیز از همین طریق اقدام کنید.

در کادر بالا اسم یا نام وبلاگ خود را ثبت و در کادر پایین ایمیل خود را درج نمایید.

Powered by WebGozar

آماده ایم

آماده ایم هستی خود را فدا کنیم یعنی فدای مکتب خون خدا کنیم آماده ایم بیرق ثاراللهی به کف با یک اشاره معرکه را کربلا کنیم در خون ماست غیرت سردار علقمه هیهات اگر حسین زمان را رها کنیم در جان ماست شوق شهادت الی الابد وقتی به سید الشهدا اقتدا کنیم قالو بلا ولایت مولایمان علیست باید به عهد روز نخستین وفا کنیم چون کوه در مصاف ستم ایستاده ایم هیهات اگر کمر به بر خصم تا کنیم دشمن به گور می برد این خواب شوم را امروز دیده های بصیرت که وا کنیم در سایه نفاق منافق برنده است باید مسیر باطل و حق را جدا کنیم فردا چه ایمنی ز نهیب جهنم است خود را اگر که هیزم این فتنه ها کنیم دیگر مجال رفق و مدارا گذشته است تا کی به صبر، زخم جگر را دوا کنیم توهین به سید الشهدا روز مرگ ماست دل را اگر حسینی و درد آشنا کنیم هر کس شود فدایی رهبر مقدس است آماده ایم هستی خود را فدا کنیم حالا کنار غربت زینب نشسته ایم تا که برای روز ظهورش دعا کنیم

حاشیه ای بر دیوار عشق


دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم،خیلی حسین زحمت ما را کشیده است
خیلی زحمت ما را کشیده است
التماس دعا

آرشیو

صدای عشق

آمریکا قابل اعتماد نیست

جستار

اقتدار درونزا
ما براى مسائل اقتصادى كشور همه‌ى تلاشمان بایستى متمركز باشد بر روى مسائل داخلى؛ آن پیشرفتى، آن گشایشى ارزش دارد كه متّكى باشد به قدرت درونى یك ملّت. یك ملّت اگر به قدرت خود، به توانایى‌هاى خود متّكى بود، دیگر از اخم یك كشور، از تحریم یك كشور متلاطم نمیشود؛ این را باید ما حل كنیم. همه‌ى حرف ما با مسئولین - چه مسئولین گذشته، چه مسئولین امروز - همین است كه باید براى گشایش مسائل كشور و مشكلات كشور، از جمله مشكلات اقتصادى، نگاه به درون باشد. ما در كشور ظرفیّتهاى زیادى داریم؛ از ظرفیّتهاى این ملّت كه عبارت است از، هم امكانات انسانى، هم امكانات طبیعى، هم امكانات جغرافیایى و موقعیّت منطقه‌اى باید استفاده كرد. البتّه ما از تحرّك دیپلماسى هم حمایت میكنیم. وقتى میگوییم از درون بایستى كارها اصلاح بشود، معنایش این نیست كه چشممان را ببندیم، تحرّك دیپلماسى نداشته باشیم، با دنیا كار نكنیم؛ چرا، تحرّك دیپلماسى، حضور دیپلماسى كار بسیار لازمى است - مسئولینى كه این كارها را میكنند، بخشى از كارهایند - لكن تكیه بایست بر روى مسائل داخلى باشد. در عرصه‌ى دیپلماسى هم آن كشورى موفّق است كه متّكى باشد به نیروى درون‌زا؛ آن دولتى میتواند در پشت میز مذاكره‌ى دیپلماسى حرف خودش را سبز بكند و به مقصود و نتایج مورد نظر خودش دست پیدا بكند كه متّكى باشد به یك اقتدار درونى، توانایى‌هاى درونى؛ حساب میبرند از یك چنین دولتى.

1392/08/12

خاطرات

جنگ تا رفع فتنه

امام بزرگوار، در مقابل واقعیّتها چشم خود را نبست، امّا كوتاه هم نیامد، راهبرد را فراموش نكرد. ببینید وضعیّت امام را، زندگى امام را، شعارهاى امام را؛ امام بزرگوار همان كسى است كه در مورد مسئله رژیم صهیونیستى از هیچ كس تقیّه نكرد؛ اینكه رژیم صهیونیستى یك غدّه‌ى سرطانى است و باید از بین برود، این حرف امام است. در قبال شرارتهاى قدرت مستكبر و مداخله‌گر آمریكا هیچ تقیّه‌اى و ملاحظه‌اى نكرد؛ اینكه آمریكا شیطان بزرگ است، این حرف امام است. اینكه حمله‌ى جوانان مسلمان و دانشجویان مسلمان به سفارت آمریكا و تصرّف ابزارها و مدارك جاسوسى آنها را امام انقلاب دوّمى دانست كه شاید از انقلاب اوّل مهم‌تر است، این حرف امام است؛ اینها حرفهاى امام است، اینها روشهاى امام است. در قضیّه‌ى جنگ، اینكه فرمود: جنگ تا رفع فتنه، این حرف امام است؛ دیگران میگفتند جنگ جنگ تا پیروزى، امام فرمود جنگ تا رفع فتنه. این ایستادگیها بود كه پایه‌ى این نظام را مستحكم كرد.

92/06/04

جست جو

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات