رهبر عشق | www.Molay.ir

خامنه ای دات آی آر

اشاره کنید

رهبر عشق-اسرائیل را با خاک یکسان میکنیم
"گاهی سردمداران رژیم صهیونیستی ما را تهدید به حمله نظامی می کنند اما خودشان هم میدانند و اگر نمیدانند بدانند اگر غلطی از آنها سر بزند جمهوری اسلامی، "تل‌آویو" و "حیفا" را با خاک یکسان خواهد کرد."
 
پ ن:
فدات بشم آقا
عجب سخنرانی کردید،خیلی حال کردم.این قسمتش را هم یادگاری برداشتم.جلوی چشمم باشد.
اشاره ای کنید ؛نماز صبح را بیت المقدس میخوانیم
سر ما و فرمان شما،که وصی امام عشق هستید و نائب امام زمان (عج) ...
د ن:
امسال بهار;
عطر گل یاس می دهد
همین 

........................................................................................................

بعد نوشت:

توی خبرگزاری ها و رسانه ها دیدم،باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا،بعد از صحبت های حضرت آقا در مشهد،حرف هایی زده است که برایم جالب بود.
گفته است ،که رهبر جمهوری اسلامی بهتر است به جای تهدید به نابود کردن شهر های اسرائیل،زمان بیشتری صرف بهبود شرایط زندگی مردم خود کند. اگر تحریم‌های غرب ملغی شود ایران می‌تواند شرایط خود را بهبود ببخشد، تجارت خود را توسعه دهد و با دیگر کشورهای جهان از جمله ایالات متحده داد و ستد داشته باشد.دورنمای آنها باید این مسائل باشد، نه آن که تهدید به نابود کردن شهرهای اسرائیل بکنند.

اول:آقای اوباما،فرق تهدید و جواب تهدید را نمیدانید؟انتظار دارید طی تهدید های مکرر و هر روزه رژیم صهیونیستی به ملت ایران،امام و مقتدای ما،بنشیند و حرفی نزند؟شنیدیم و شنیدند آنهایی که باید می شنیدند،اسرائیلی ها که در حد و قواره دشمن ملت ایران نیستند.در معادلات ما،عددی به حساب نمی آیند.لیکن سیلی محکمی بود،که صدای تهدید در گلویشان خفه شود.وگرنه کل سرزمین اشغالی با چند گردان عاشورا در کمترین زمان ممکن فتح میشود.
به گفته امام خمینی (ره) اسرائیل باید از صفحه روزگار حذف شود.به نظر من این یک اصل است،این یک عقیده است،این یک شروع است.اما همان طور که آموزه های دینی ما میگوید،ما هیچ وقت شروع کننده جنگ نیستیم،به گفته امامم اگر غلطی از آنان سر بزند،یعنی آنها شروع کننده جنگ باشند،تلاویو و حیفا را روی سرشان خراب میکنیم،طوری که با خاک یکسان شوند. 
(وَ لِیُتَبِّرُوا ما عَلَوْا تَتْبِیراً)

دوم:سیاستمداران و اقتصاد دانان و دانشگاهی هایتان در مصاحبه با رسانه های خودتان بارها به وضع خطیر اقتصادی آمریکا اعتراف کرده اند و تا جایی که خودتان جایگاه اقتصادی را لبه پرتگاه اعلام کردید.
اقتصاد لیبرالیستی و پول مبنایی که ایجاد کردین،در حال فروپاشی است،اقتصادی که بر ربا باشد،ربایی که در جنگ با خداست،عاقبتش غیر از این نیست.

ببینیم صدای آمریکای خودتان چه میگوید؟صدای آمریکا را که قبول دارید؟

" کسری بودجه واشنگتن بیش از یک تریلیون دلار است که میزان بدهی این کشور را به سقف مجاز و قانونی قدری نزدیک کرده است. سقف مجاز بدهی آمریکا طی دهه اخیر چندین بار افزایش داده شده و اکنون 16 تریلیون دلار است.
آقای اسمترز که اکنون استاد دانشگاه پنسیلوانیاست، می گوید قرار داشتن بر لبه پرتگاه مالی و بحث بر سر موارد اختلاف دو حزب، مجالی برای بازنگری در هزینه های دولتی ایجاد می کند.
شبکه بی بی سی هم چندی پیش گزارش داد:  در حال حاضر 47 میلیون آمریکایی زیر خط فقر قرار دارند که در نیم قرن اخیر بی سابقه است و  به همین جهت در سراسر این کشور، مردم خشمگین هستند؛ چون یک پنجم درآمد آمریکا نصیب ثروتمندانی می شود که "یک درصد" جمعیت آمریکا را تشکیل می دهند.
این روزها درآمد 20 میلیون آمریکایی یا تقریبا نیمی از فقیران آمریکایی، کمتر 11 هزار دلار در سال برای یک خانواده چهار نفره است؛ تعداد کسانی که در فقر مطلق زندگی می کنند در دوران ریاست "باراک اوباما" به حد انفجار رسیده است.
وزارت کشاورزی ایالات متحده اعلام کرده که 6.4 میلیون خانواده آمریکایی با کمبود مواد غذایی روبرو هستند، یعنی اینکه بعضی اوقات غذای کافی برای خوردن ندارند. در سال 2012 حدود یک میلیون کودک آمریکایی گاهی اوقات گرسنه می مانند و در سراسر این کشور اردوگاه های بی خانمان ها گسترش می یابد.
در همین رابطه یورونیوز نوشت، کارشناسان معتقدند که شاخص های عمده اقتصادی آمریکا چشم انداز نه چندان مثبتی را ترسیم می کند. اقتصاد آمریکا همچنان و با وجود اجرای برنامه های متعدد اقتصادی، درگیر کسری بودجه شدید، بدهی دولتی فراوان و چشم انداز مبهم اشتغال و رشد اقتصادی است. " 

حال کشوری با این همه مشکلات، و بدهی های بی سابقه مالی،دارایِ 99 درصد مردم معترض به نظام سرمایه داری لیبرالیستی، که شهروندان خود را به علت دیرکرد در پرداخت اقساط، آواره خیابان می کند و خانه های آنان را به نفع بانکها مصادره می کند،صلاحیت نسخه پیچیدن برای کشور های دیگر را دارد؟
نظرسنجی گالوپ همچنین تاکید می‌کند که نیمی از مردم امریکا بر این اعتقادند که سال‌های خوب امریکا در پشت سر آن‌ها قرار دارد.این نظر سنجی که اخیرا انجام شده نشان میدهد اکثریت مردم آمریکا معتقدند در سال 2013 مشکلات اقتصادی بیشتری دارند.
آقای اوباما،آیا بهتر نیست به مشکلات اقتصادی خودتان دامن بزنید و بجای خرج مالیات های اخذ شده شهروندانت،در راه کشتار مردم بی گناه سوریه،حق 99 درصد مردم خودت را بپردازی؟ظاهرا خودتان بیشتر محتاج این راهکار هستید!

وب رهبر عشق

بسم الله الرحمن الرحیم

کارمان شاید این باشد که خوب ببینیم و دیدن کار هر چشمی نیست.

چشمی که عادت دارد به زمین،بالاتر از زمین را نمیتواند ببیند،درون زمین گم میشود.

چشم باید اسیر نباشد تا نافذ شود

نافذ که شد بصیر شده است.

بصیر که باشی میشوی راه و همه با تو پیدا میکنند او را.

اینجا که هستی،مهمان اندیشه منی

از نگاه من می بینی ...

از گـوش من می شـنوی ...

عاشــقانه  ایســت  برای  معشــوق.

هر شخصی برای خود دیدگاهی دارد

طرز تفکری دارد ...

من به سبک چشمانی که می بیند

می اندیشم.

شما هم اگر نظر و دیدگاهی دارید،مشتاقانه پذیرا هستم.اما نظرات نمایش داده نخواهد شد.

معشوق ما گر از این کوچه بگذرد،در سینه یک شهر نفس حبس میشود

عاقبت یک روز مغرب

محو مشرق می شود

عاقبت غربی ترین دل هم عاشـــق میشود

شـــــرط میبندم

زمانی که نه زود است و نه دیر

مهربانی حــــاکم کــــل عالم میشود.

خبرنامه

برای مطلع شدن از آخرین بروز رسانی و اخبار مربوط به وبلاگ رهبر عشق،در خبرنامه عضو شوید.برای تبادل لینک نیز از همین طریق اقدام کنید.

در کادر بالا اسم یا نام وبلاگ خود را ثبت و در کادر پایین ایمیل خود را درج نمایید.

Powered by WebGozar

آماده ایم

آماده ایم هستی خود را فدا کنیم یعنی فدای مکتب خون خدا کنیم آماده ایم بیرق ثاراللهی به کف با یک اشاره معرکه را کربلا کنیم در خون ماست غیرت سردار علقمه هیهات اگر حسین زمان را رها کنیم در جان ماست شوق شهادت الی الابد وقتی به سید الشهدا اقتدا کنیم قالو بلا ولایت مولایمان علیست باید به عهد روز نخستین وفا کنیم چون کوه در مصاف ستم ایستاده ایم هیهات اگر کمر به بر خصم تا کنیم دشمن به گور می برد این خواب شوم را امروز دیده های بصیرت که وا کنیم در سایه نفاق منافق برنده است باید مسیر باطل و حق را جدا کنیم فردا چه ایمنی ز نهیب جهنم است خود را اگر که هیزم این فتنه ها کنیم دیگر مجال رفق و مدارا گذشته است تا کی به صبر، زخم جگر را دوا کنیم توهین به سید الشهدا روز مرگ ماست دل را اگر حسینی و درد آشنا کنیم هر کس شود فدایی رهبر مقدس است آماده ایم هستی خود را فدا کنیم حالا کنار غربت زینب نشسته ایم تا که برای روز ظهورش دعا کنیم

حاشیه ای بر دیوار عشق


دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم،خیلی حسین زحمت ما را کشیده است
خیلی زحمت ما را کشیده است
التماس دعا

آرشیو

صدای عشق

آمریکا قابل اعتماد نیست

جستار

اقتدار درونزا
ما براى مسائل اقتصادى كشور همه‌ى تلاشمان بایستى متمركز باشد بر روى مسائل داخلى؛ آن پیشرفتى، آن گشایشى ارزش دارد كه متّكى باشد به قدرت درونى یك ملّت. یك ملّت اگر به قدرت خود، به توانایى‌هاى خود متّكى بود، دیگر از اخم یك كشور، از تحریم یك كشور متلاطم نمیشود؛ این را باید ما حل كنیم. همه‌ى حرف ما با مسئولین - چه مسئولین گذشته، چه مسئولین امروز - همین است كه باید براى گشایش مسائل كشور و مشكلات كشور، از جمله مشكلات اقتصادى، نگاه به درون باشد. ما در كشور ظرفیّتهاى زیادى داریم؛ از ظرفیّتهاى این ملّت كه عبارت است از، هم امكانات انسانى، هم امكانات طبیعى، هم امكانات جغرافیایى و موقعیّت منطقه‌اى باید استفاده كرد. البتّه ما از تحرّك دیپلماسى هم حمایت میكنیم. وقتى میگوییم از درون بایستى كارها اصلاح بشود، معنایش این نیست كه چشممان را ببندیم، تحرّك دیپلماسى نداشته باشیم، با دنیا كار نكنیم؛ چرا، تحرّك دیپلماسى، حضور دیپلماسى كار بسیار لازمى است - مسئولینى كه این كارها را میكنند، بخشى از كارهایند - لكن تكیه بایست بر روى مسائل داخلى باشد. در عرصه‌ى دیپلماسى هم آن كشورى موفّق است كه متّكى باشد به نیروى درون‌زا؛ آن دولتى میتواند در پشت میز مذاكره‌ى دیپلماسى حرف خودش را سبز بكند و به مقصود و نتایج مورد نظر خودش دست پیدا بكند كه متّكى باشد به یك اقتدار درونى، توانایى‌هاى درونى؛ حساب میبرند از یك چنین دولتى.

1392/08/12

خاطرات

جنگ تا رفع فتنه

امام بزرگوار، در مقابل واقعیّتها چشم خود را نبست، امّا كوتاه هم نیامد، راهبرد را فراموش نكرد. ببینید وضعیّت امام را، زندگى امام را، شعارهاى امام را؛ امام بزرگوار همان كسى است كه در مورد مسئله رژیم صهیونیستى از هیچ كس تقیّه نكرد؛ اینكه رژیم صهیونیستى یك غدّه‌ى سرطانى است و باید از بین برود، این حرف امام است. در قبال شرارتهاى قدرت مستكبر و مداخله‌گر آمریكا هیچ تقیّه‌اى و ملاحظه‌اى نكرد؛ اینكه آمریكا شیطان بزرگ است، این حرف امام است. اینكه حمله‌ى جوانان مسلمان و دانشجویان مسلمان به سفارت آمریكا و تصرّف ابزارها و مدارك جاسوسى آنها را امام انقلاب دوّمى دانست كه شاید از انقلاب اوّل مهم‌تر است، این حرف امام است؛ اینها حرفهاى امام است، اینها روشهاى امام است. در قضیّه‌ى جنگ، اینكه فرمود: جنگ تا رفع فتنه، این حرف امام است؛ دیگران میگفتند جنگ جنگ تا پیروزى، امام فرمود جنگ تا رفع فتنه. این ایستادگیها بود كه پایه‌ى این نظام را مستحكم كرد.

92/06/04

جست جو

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات