رهبر عشق | www.Molay.ir

خامنه ای دات آی آر

آرامش

امروز کشور در شرایط حساسی است.انتخابات بزرگترین مسئله جاری کشور و بهترین بهانه است برای دشمنان قسم خورده ایران،که دست اندازی کنند و چنگ بیاندازند به قامت بلند کشورمان. در این شرایط ;
امام و پیشوای جامعه راه را نشان میدهد.وقتی راه را برایت روشن میکند،مبدا و مقصد را نشانت میدهد باید سرت را به نشانه اطاعت تا آنجایی خم کنی که به خاک بمالد.یعنی مطیع امر امامت باشی.اگر به عنوان مقتدا و امام جامعه قبولش داشته باشی،در غیر این صورت که بحثت جداست.
چند ماه پیش که خدا زیارت چهره نورانی و پر از آرامش و اقتدار مقتدایم را قسمتم کرد.حرف اول و آخرش آرامش بود.تعبیر عجیبی داشت،گفت تا روز انتخابات هرکس،احساسات مردم را در جهت ایجاد ختلاف تحریک کند،خائن است.
سوال پیش میآید این تاکید برای چیست؟
علاوه بر اینکه امر میکند به حفظ آرامش،تاکید نیز دارد.در چنین شرایطی باید اطاعت محض کنی در مقابل امر امامت.
امروز میگوید قانون.دستور میدهد،امر میکند همه را به تمکین از قانون.همه را ارجاع میدهد به قانون.قانونی که به مراتب از بی قانونی بهتر است.
قانون هرچه گفت باید اطاعت کنی،باید سرخم کنی در مقابل قانون،نه گردن کشی.
اگر از قانون اطاعت نکردی،هرج و مرج میشود،شلوغ میشود،هرکس حرف خودش را میزند،صدا به صدا نمیرسد،گرد و غبار بلند میشود و در آخر آرامش جامعه بهم میخورد.همان طوری که سال 88 آرامش را بهم زدند.قانون را زیر پا گذاشتند.هرکس حرف خودش را زد،شلوغ شد هلهله کردند تا صدای امامت را نشنوی و وقتی گرد و غبار بلند شد،باطل را حق جا زدند در حالی که مشخص نبود.آنهایی که دور تر بودند،حق را نمیدیدند،صدایش را نمیشنیدند.
دیروز قرآن را سر نیزه کردند،آرامش سپاه حق را بهم زدند.شلوغ شد،هرکس حرف خودش را میزد.دستشان از دست امامشان جدا شد.شناخت حق و باطل دشوار شد.چنان هوا مه آلود شد که شمشیر را برگردن علی (ع) گذاشتند.قرآن مکتوب را بر قرآن ناطق ترجیح دادند.چشمشان کور بود و علی (ع) را ندیدند.لیاقتش را نداشتند.
حرف این است،امروز میخواهند،آرامش مملکت را بهم بزنند.فضا را غبار آلود کنند.طوری که فرق حق و باطل را از هم نشناسی.راه را گم کنی و تیغ بر گردن امامت بگذاری.اما اگر دستت در دست رهبرت باشد،چشم و گوشت به دهان رهبرت باشد،راه را گم نمیکنی.
امامت مشخص،راهت مشخص،فقط کافی است چشمانت را باز کنی،هیچ حرفی را،هیچ کسی را بر رهبرت سید علی خامنه ای ترجیح ندهی.اگر اینطور شد،مطمئنا و یقینا فتنه چشمشش کور کور کور است انشاالله.

پ ن:
شمایی که خواهرانه و برادرانه نصیحت میکنی و تذکر میدهی یا مصلحت تعیین میکنی.امام من آگاه تر،بصیر تر،باهوش تر،شجاع تر،مدیر تر و با زکاوت تر از تو و امثال توست.امام من نائب حضرت مهدی (عج) است.خودش روشنی راه است.نیازی نیست،تو تذکرش دهی،تو نصیحتش کنی،تو راه نشانش دهی،در حد و اندازه ای نیستی که او را مورد خطاب قرار دهی یا اینکه فضا را شلوغ کنی،برو بنشین سر جایت و هوا را آلوده نکن.
من القاب و عناوین و نسبت دور و نزدیک نمیشناسم.هر که میخواهی باش،با هر لقب و نسبت و مقام.اگر خاک پای امامم بودی احترامت به روی چشم،اگر نبودی ارزنی نمی ارزی.

د ن:
آن چفیه بر دوش تو
نشانه ایست برای من
امروز کربلاست،صلحی درکار نیست ...

وب رهبر عشق

بسم الله الرحمن الرحیم

کارمان شاید این باشد که خوب ببینیم و دیدن کار هر چشمی نیست.

چشمی که عادت دارد به زمین،بالاتر از زمین را نمیتواند ببیند،درون زمین گم میشود.

چشم باید اسیر نباشد تا نافذ شود

نافذ که شد بصیر شده است.

بصیر که باشی میشوی راه و همه با تو پیدا میکنند او را.

اینجا که هستی،مهمان اندیشه منی

از نگاه من می بینی ...

از گـوش من می شـنوی ...

عاشــقانه  ایســت  برای  معشــوق.

هر شخصی برای خود دیدگاهی دارد

طرز تفکری دارد ...

من به سبک چشمانی که می بیند

می اندیشم.

شما هم اگر نظر و دیدگاهی دارید،مشتاقانه پذیرا هستم.اما نظرات نمایش داده نخواهد شد.

معشوق ما گر از این کوچه بگذرد،در سینه یک شهر نفس حبس میشود

عاقبت یک روز مغرب

محو مشرق می شود

عاقبت غربی ترین دل هم عاشـــق میشود

شـــــرط میبندم

زمانی که نه زود است و نه دیر

مهربانی حــــاکم کــــل عالم میشود.

خبرنامه

برای مطلع شدن از آخرین بروز رسانی و اخبار مربوط به وبلاگ رهبر عشق،در خبرنامه عضو شوید.برای تبادل لینک نیز از همین طریق اقدام کنید.

در کادر بالا اسم یا نام وبلاگ خود را ثبت و در کادر پایین ایمیل خود را درج نمایید.

Powered by WebGozar

آماده ایم

آماده ایم هستی خود را فدا کنیم یعنی فدای مکتب خون خدا کنیم آماده ایم بیرق ثاراللهی به کف با یک اشاره معرکه را کربلا کنیم در خون ماست غیرت سردار علقمه هیهات اگر حسین زمان را رها کنیم در جان ماست شوق شهادت الی الابد وقتی به سید الشهدا اقتدا کنیم قالو بلا ولایت مولایمان علیست باید به عهد روز نخستین وفا کنیم چون کوه در مصاف ستم ایستاده ایم هیهات اگر کمر به بر خصم تا کنیم دشمن به گور می برد این خواب شوم را امروز دیده های بصیرت که وا کنیم در سایه نفاق منافق برنده است باید مسیر باطل و حق را جدا کنیم فردا چه ایمنی ز نهیب جهنم است خود را اگر که هیزم این فتنه ها کنیم دیگر مجال رفق و مدارا گذشته است تا کی به صبر، زخم جگر را دوا کنیم توهین به سید الشهدا روز مرگ ماست دل را اگر حسینی و درد آشنا کنیم هر کس شود فدایی رهبر مقدس است آماده ایم هستی خود را فدا کنیم حالا کنار غربت زینب نشسته ایم تا که برای روز ظهورش دعا کنیم

حاشیه ای بر دیوار عشق


دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم،خیلی حسین زحمت ما را کشیده است
خیلی زحمت ما را کشیده است
التماس دعا

آرشیو

صدای عشق

آمریکا قابل اعتماد نیست

جستار

اقتدار درونزا
ما براى مسائل اقتصادى كشور همه‌ى تلاشمان بایستى متمركز باشد بر روى مسائل داخلى؛ آن پیشرفتى، آن گشایشى ارزش دارد كه متّكى باشد به قدرت درونى یك ملّت. یك ملّت اگر به قدرت خود، به توانایى‌هاى خود متّكى بود، دیگر از اخم یك كشور، از تحریم یك كشور متلاطم نمیشود؛ این را باید ما حل كنیم. همه‌ى حرف ما با مسئولین - چه مسئولین گذشته، چه مسئولین امروز - همین است كه باید براى گشایش مسائل كشور و مشكلات كشور، از جمله مشكلات اقتصادى، نگاه به درون باشد. ما در كشور ظرفیّتهاى زیادى داریم؛ از ظرفیّتهاى این ملّت كه عبارت است از، هم امكانات انسانى، هم امكانات طبیعى، هم امكانات جغرافیایى و موقعیّت منطقه‌اى باید استفاده كرد. البتّه ما از تحرّك دیپلماسى هم حمایت میكنیم. وقتى میگوییم از درون بایستى كارها اصلاح بشود، معنایش این نیست كه چشممان را ببندیم، تحرّك دیپلماسى نداشته باشیم، با دنیا كار نكنیم؛ چرا، تحرّك دیپلماسى، حضور دیپلماسى كار بسیار لازمى است - مسئولینى كه این كارها را میكنند، بخشى از كارهایند - لكن تكیه بایست بر روى مسائل داخلى باشد. در عرصه‌ى دیپلماسى هم آن كشورى موفّق است كه متّكى باشد به نیروى درون‌زا؛ آن دولتى میتواند در پشت میز مذاكره‌ى دیپلماسى حرف خودش را سبز بكند و به مقصود و نتایج مورد نظر خودش دست پیدا بكند كه متّكى باشد به یك اقتدار درونى، توانایى‌هاى درونى؛ حساب میبرند از یك چنین دولتى.

1392/08/12

خاطرات

جنگ تا رفع فتنه

امام بزرگوار، در مقابل واقعیّتها چشم خود را نبست، امّا كوتاه هم نیامد، راهبرد را فراموش نكرد. ببینید وضعیّت امام را، زندگى امام را، شعارهاى امام را؛ امام بزرگوار همان كسى است كه در مورد مسئله رژیم صهیونیستى از هیچ كس تقیّه نكرد؛ اینكه رژیم صهیونیستى یك غدّه‌ى سرطانى است و باید از بین برود، این حرف امام است. در قبال شرارتهاى قدرت مستكبر و مداخله‌گر آمریكا هیچ تقیّه‌اى و ملاحظه‌اى نكرد؛ اینكه آمریكا شیطان بزرگ است، این حرف امام است. اینكه حمله‌ى جوانان مسلمان و دانشجویان مسلمان به سفارت آمریكا و تصرّف ابزارها و مدارك جاسوسى آنها را امام انقلاب دوّمى دانست كه شاید از انقلاب اوّل مهم‌تر است، این حرف امام است؛ اینها حرفهاى امام است، اینها روشهاى امام است. در قضیّه‌ى جنگ، اینكه فرمود: جنگ تا رفع فتنه، این حرف امام است؛ دیگران میگفتند جنگ جنگ تا پیروزى، امام فرمود جنگ تا رفع فتنه. این ایستادگیها بود كه پایه‌ى این نظام را مستحكم كرد.

92/06/04

جست جو

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic